Новости protoria

Програма "Моб╕льний комп"ютер студента 2010"

31.08.2010

Програма «Моб╕льний комп’ютер студента 2010»

Терм╕н д╕╖ акц╕╖: 01.09.2010 — 31.11.2010

Орган╕затори акц╕╖: Пров╕дн╕ св╕тов╕ виробники ASUS та Intel

Учасники акцi╖: Студенти, асп╕ранти, викладач╕, роб╕тники ун╕верситету.

Ноутбуки для акцi╖: ASUS (модель X5DIJ, X52F або N61JV)

Коротко про головне:

У пер╕од з 1 вересня до 31 листопада 2010 року кожен студент, асп╕рант, викладач чи прац╕вник ун╕верситету ма╓ змогу придбати ноутбук ASUS (модель X5DIJ, X52F або N61JV) з╕ значною персональною знижкою в╕д ринково╖ вартост╕. Кожна з даних моделей ноутбук╕в ASUS пропону╓ техн╕чн╕ характеристики та функц╕ональн╕ можливост╕, оптим╕зован╕ для користувач╕в ╕з р╕зними вимогами. Вс╕ акц╕йн╕ ноутбуки безкоштовно укомплектован╕ сумкою та мишкою. Розм╕р знижки на придбання ноутбуку становить в╕д 760 до 1420 грн. ╕ залежить в╕д обрано╖ модел╕. Учасники програми можуть також скористатись безпрецедентною можлив╕стю придбати ноутбуки на умовах кредиту «0% переплати»* в╕д партнера програми АТ «Дельта Банк».

Кожен студент, асп╕рант, викладач чи прац╕вник ун╕верситету, який бажа╓ скористатись даною пропозиц╕╓ю, до 31 листопада 2010 року ма╓ отримати у сво╓му ВНЗ один персональний Сертиф╕кат, який да╓ йому право на знижку у спец╕ально в╕дведених м╕сцях роздр╕бного продажу. Зверта╓мо Вашу увагу на те, що право на персональну знижку мають т╕льки студенти, асп╕ранти, викладач╕ та прац╕вники ун╕верситет╕в-учасник╕в дано╖ програми. К╕льк╕сть ноутбук╕в обмежена.


 

Ц╕на за програмою: 4319.00 грн.
Для того, щоб придбати ноутбук за акц╕йною ц╕ною вкаж╕ть номер Вашого СЕРТИФ╤КАТУ при оформленн╕ замовлення в пол╕ "Примечания". Необх╕дна допомога? Виникли запитання? ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАНТА

 

Ц╕на за програмою: 5269.00 грн.
Для того, щоб придбати ноутбук за акц╕йною ц╕ною вкаж╕ть номер Вашого СЕРТИФ╤КАТУ при оформленн╕ замовлення в пол╕ "Примечания". Необх╕дна допомога? Виникли запитання? ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАНТА

 

Ц╕на за програмою: 7999.00 грн.
Для того, щоб придбати ноутбук за акц╕йною ц╕ною вкаж╕ть номер Вашого СЕРТИФ╤КАТУ при оформленн╕ замовлення в пол╕ "Примечания". Необх╕дна допомога? Виникли запитання? ЗАПИТАТИ КОНСУЛЬТАНТА

 


 

Запитання кл╕╓нт╕в та в╕дпов╕д╕:

Що мен╕ да╓ дана програма? Дана програма нада╓ можлив╕сть придбати одну з трьох сучасних моделей справжн╕х ноутбук╕в ASUS X5DIJ, ASUS X52F або ASUS N61J з╕ значною персональною знижкою в╕д ╖х ринково╖ вартост╕ або оформити кредит на виг╕дних умовах: з переплатою 0%* на 8 м╕сяц╕в в╕д Дельта банку чи на ╕нший терм╕н до 2 рок╕в. Додатково вс╕ учасники програми при придбанн╕ ноутбука отримають сумку й мишку в подарунок.

Що це за програма? Метою програми «Моб╕льний комп'ютер студента» ╓ забезпечення кожного студента, викладача або сп╕вроб╕тника укра╖нських ВНЗ, що приймають участь у Програм╕, сучасним ╕нструментом осв╕тнього процесу - ноутбуком. Для даного заходу компан╕╖ ASUS ╕ Intel створили спец╕альн╕ модел╕ ноутбук╕в ╕ запропонували ╖х ╕з персональною знижкою або з можлив╕стю оформити кредит до 2-х рок╕в на виг╕дних умовах (0% переплати на 8 м╕сяц╕в).

Що мен╕ потр╕бно зробити, щоб придбати ноутбук? Щоб придбати ноутбук у рамках дано╖ програми, Вам необх╕дно отримати св╕й персональний сертиф╕кат на знижку у сво╓му ВНЗ (зверн╕ться в деканат Вашого факультету), якщо в╕н прийма╓ участь у Програм╕, та зав╕тати до зручного Вам одного з продавц╕в техн╕ки по вс╕й Укра╖н╕. Який ноутбук п╕д╕йде мен╕? Виб╕р ноутбука залежить в╕д ваших потреб та вимог. Кожна модель розробля╓ться на баз╕ потреб користувач╕в.

Техн╕чн╕ характеристики моделей, що запропонован╕ в дан╕й Програм╕, спец╕ально розроблен╕ для укра╖нських студент╕в та викладач╕в на баз╕ сучасних технолог╕й ╕ в╕дпов╕дають сучасному св╕товому р╕вню забезпечення осв╕тнього процесу у ВНЗ.

ASUS X5DIJ – звичайн╕ повсякденн╕ задач╕, так╕ як створення документ╕в, робота з ╤нтернет, електронною поштою тощо

ASUS X52F – програмування, обчислення, робота з граф╕чними програмами, повсякденн╕ задач╕

ASUS N61J – створення мультимед╕йного контенту, моделювання в 3D, робота з макетами тощо

Що робити, коли мен╕ в╕дмовили у видач╕ сертиф╕кату? Будь-ласка зверн╕ться до деканату Вашого ВНЗ або до орган╕затор╕в Програми за безкоштовними телефонами гарячо╖ л╕н╕╖ Дельта Банку або Asus Укра╖на в м Ки╓в╕. Чи можу я придбати 2 або б╕льше ноутбук╕в в рамках Програми? Ви ма╓те нагоду використати власний сертиф╕кат т╕льки 1 (один) раз на придбання з╕ спец╕альними умовами т╕льки 1 (одного) ноутбука на виб╕р з 3-х моделей.

Отзывы про "Програма "Моб╕льний комп"ютер студента 2010""